Ako funguje kĺbová výživa HYALUTIDIN® HC AKTIV

HCK komplex obsiahnutý vo výrobku Hyalutidin HC Aktiv je unikátna kombinácia kyseliny hyalurónovej a chondroitín sulfátu a zavádza tieto zložky do tela súčasne. Komplex HCK sa po užití dostane do tráviacej sústavy, kde je vylučovaný do obehového systému. Ďalej je prenášaný do všetkých kĺbov.

ÚČINOK PRÍPRAVKU HYALUTIDIN® HC AKTIV

Ako funguje Hyalutidín

Kyselina hyalurónová je hygroskopická - viaže vodu, preto zvlhčuje povrch kĺbovej chrupavky a chráni ju pred vysychaním. Chondroitín sulfát je ďalšou základnou a potrebnou zložkou hmoty chrupaviek a "magnetom na tekutiny". Tieto dve základné zložky synoviálnej tekutiny sú prostredníctvom synergickej interakcie účinnejšie, ako ich oddelená aplikácia.

Metaanalýza publikovaná v roku 2010 jasne uvádza, že glukosamín a chondroitín podávané samostatne, alebo ich kombinácia, neznižujú bolesti kĺbov a nemajú žiadny vplyv na zúženie kĺbovej štrbiny.

Synoviálna tekutina obsahuje dôležité živiny chrupavky, znižuje trenie a uľahčuje pohyby kĺbov. 30-dňový cyklus podávania prípravku poskytuje adekvátnu dávku zložiek tvoriacich prírodný materiál kĺbov. Stav kĺbov závisí od stupňa opotrebenia kĺbovej chrupavky, intenzity pohybu kĺbov, veku a u niektorých ľudí aj od citlivosti na zmeny počasia.

Hyalutidin HC Aktiv - Nový život s artritídou

  Produkty

Tebexerol
Myosedam
Pleťový krém Hyalutidin® Rejuvenate
Virexerol
Tendosedam
Hyalutidin®
Hyalutidin® pre kone a ponny
Hyalutidin® pre psy a mačky
Navštívte náš eShop